Lazer Markalama - Ankara Lazer Markalama

Comments · 103 Views

Lazer Markalama - Ankara Lazer Markalama

Lazer Markalama, yüksek kaliteli bir sonuç ve kontrollü derinlik elde etmek için buharlaştırma ve eriyik uzaklaştırma işleminin birlikte yapılması ile çıkarılır. Bu tipteki lazer markalamalar çok dayanıklıdır ve sadece derin taşlama ile çıkarılabilir. Bu nedenle, lazer markalama dayanıklı ürün markalaması için kullanılabilir.

Lazer teknolojileri kalıcı markalamalar için çeşitli yöntemler sunmaktadır ve bu şekilde geleneksel yazma ve etiketleme yöntemlerinden daha farklı uygulamalarda kullanılabilmektedir. Lazerler metaller, plastikler, ahşaplar veya seramikler gibi hemen hemen tüm malzemeler üzerinde yüksek kontrastlı ve dayanıklı bir şekilde, herhangi bir malzeme eklenmesine gerek duymadan markalama yapabilir.

Ankara Lazer markalama makineleri, malzemenin yüzeyini işaretlemek için yoğun bir ışın kullanarak çalışır. Bu ışın, ürünün yüzeyini yakarak reaksiyona girer. Lazer markalama makineleri, yalnızca belirli bir alanı hedefleyerek, neredeyse her yüzeyde okunabilen ve taranabilen yüksek kaliteli, yüksek kontrastlı kodlar oluşturur.

Lazer baskı uygulaması yüksek hızlı hatlarda otomatikleştirilebilir ve izlenebilir malzemeleri çelik, titanyum, alüminyum, bakır, seramik, plastik, cam, ahşap ve karton gibi çeşitli malzemeler üzerinde markalayabilir.Comments