Su Tesisatçısı Fiyatları

Yorumlar · 131 Görüntüler

Su Tesisatçısı Fiyatları ve Su Tesisatçısı Servis Ücretleri 2023 yılı Tarifeleri yazının içindedir ulaşabilirsiniz

 Su Tesisatçısı Fiyatları ve  Su Tesisatçısı Servis Ücretleri 2023 yılı Tarifeleri yazının içindedir ulaşabilirsiniz

Tesisat Ustaları Üsküdar İlçemizde nihayet çalışmalarına başladılar. Petek temizleme ve zarar vermeden su kaçağı tespiti gibi özel hizmetlerle Üsküdarlı'nın tüm bölgelerinde zamanında hizmet ile hizmet başladı.

Su tesisatı hizmeti veren Hidrolik Usta firması kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı ile yıllardır müşterilerinin yanında yer almaktadır. Tesisat sorunlarınız için en iyi hizmeti vermek için eğitimli ve deneyimli personelleri ile çalışırlar.

 

Üsküdar Tesisatçı
tesisat sorunları evde veya işte çok stresli ve sinir bozucu olabilir.Bu nedenle istanbul gibi bölgelerdeki ekipleri sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözmek için her zaman yanınızda. Üsküdar tesisat hizmetinden yararlanmak isterseniz hemen işini bilen uzmanlarla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Geneli Ortalama Sıhhi Su Tesisat Ücretleri

Su Tesisatçısına göre bir tesisatçının tipik bir iş servisi için ortalama 80 ila 200 tl arasında servis bedeli almakta, bu işçilik ücreti musluk, tuvalet, lavabo veya küvet için kullanılan musluk değişimi ve onarımı işler için geçerlidir. yapılacak işçiliğe bağlı olarak su tesisatçıları sabit bir ücret veya ortalama günlük 300 veya 500 türk lirası hizmeti ücreti alıyorlar.

Su tesisatçısı Fiyatları ve  Servis Ücretleri

HİZMET ADIAÇIKLAMAİŞLEM SÜRESİFİYATI
Musluk ve batarya montajıişçilik15 – 20 Dakika80₺
Bulaşık ve çamaşır makine montajıişçilik20 Dakika80₺
Klozet iç takım montajıişçilik40 Dakika100₺
Ocak ve kombi flex montajıişçilik20 Dakika70₺
Su sayacı ve vana montajıişçilik60 Dakika100₺
Lavabo sifon montajıişçilik10 Dakika70₺
Banyo dolap montajıişçilik50 Dakika150₺
Duşa kabin montajıişçilik60 Dakika250₺
Kombi montajıişçilik60 Dakika250₺
Petek montajıişçilik (1 adet)30 Dk.150₺
Klozet montajıişçilik45 Dk.150₺
Alafranga tuvalet taşı montajıişçilik60 Dk.200₺
Sıva üstü sıhhi su tesisatıİşçilik + Malzeme1 Gün800 – 3000₺
Sıva altı sıhhi su tesisatıİşçilik + Malzeme2 Gün2000 – 4000₺
Sıva üstü kalorifer tesisatıİşçilik + Malzeme2 Gün2500₺
Sıva altı kalorifer tesisatıİşçilik + Malzeme3 gün3000₺
Doğal gaz tesisatıİşçilik + Malzeme1 gün1800₺ + proje
Cihazla su kaçağı tespitiServis60 Dakika150₺
Tıkalı gider açmaServis60 Dakika150₺
Kombi Petek TemizliğiServis90 Dakika200₺

Usta Tesisatçı Kimdir
Usta Tesisatçı uzun yıllardır büyük lokasyonlarda faaliyet gösteren ve sonunda Üsküdar'da hizmet vermeye başlayan whatsapp hattı olan bir tesisat firmasıdır. Ümraniye, Başakşehir, İzmit ve Yalova Merkez'deki ofisleri ile 50'den fazla ilçe ve 3 ilde 300'den fazla ilçeye hizmet vermektedir. Usta tesisatçı ile iletişime geçmek için numaralı whatsapp hattından hızlı bir şekilde iletişime geçebilir, konum atabilir veya tesisatçı sorunu olan
fotoğrafını gönderebilirsiniz.Hatta bir görüntülü görüşme ile görsel inceleme tesisinizle ilgili sorunun ne olduğunu hızlı bir şekilde gösterebilirsiniz.

Su Tesisatçı

Mutfak gideri tıkanması, klozet kırılması, lavabo tıkanması gibi sorunlarla karşılaştığınızda sorununuzu en hızlı ve profesyonel şekilde çözmek için buradayız. Hizmetlerimiz arasında su kaçağı tespiti, tarak temizleme ve tıkanıklık açma yer almaktadır.

Tesisat sorunları zamanında çözülmezse büyük sorunlara yol açabilir. Bu nedenle sizlere en hızlı şekilde hizmet verebilmek için mobil imkanlarımız ile hızlı bir şekilde yanınızdayız.Görüşme sırasında bize adresinizi vermeniz yeterli, gerisini biz hallederiz

Sunduğumuz hizmetler en kaliteli malzemelerle yapılmaktadır. Tesisat işleri için kullanılan malzemelerin kalitesi yapılan işin süresini etkiler. Bu nedenle kaliteli malzemelerle çalışıyor ve uzun vadede tekrar eden sorunları önlüyoruz.

Üsküdar'dan su tesisatı hizmetine ihtiyacınız varsa, bizi arayın ve bir personelimiz sizi yönlendirecektir.Aynı zamanda müşteri memnuniyetine değer veren firmamız uygun fiyat politikası ile dikkat çekmektedir. En ucuz fiyatları sunsak da kaliteden asla ödün vermiyoruz.

 

Yorumlar