Yılbaşında hangi ünlü nerde ...?

NazLıHaN

Administrator
Yönetici
Hadise, Tarkan, Özcan Deniz, Yıldız Tilbe, Ebru Gündeş yılbaşında paraya para demeyecek! Milyonlarca lira cebe inecek.
359


Yılbaşı yaklaşırken ünlüler çoktan programlarını yaptı bile. Yılbaşında dinleyiciyle buluşmak üzere sahneye çıkacak şarkıcıların alacakları ücretler dudak uçuklatırken, Özcan Deniz, Yıldız Tilbe, Ebru Gündeş gibi isimler 1 milyon liraya yakın anlaşma yaptı. Sevenlerinin daha önceki konser taleplerini reddeden Tarkan, yılbaşında 1 milyon euroya Mısır'da sahne almak için imza attı.


362


2021 yılını bitirirken yılbaşı gecesinde "eğlenmek" isteyenler de çeşitli aktivitelere katılıyor.

Ülkenin çeşitli illerinde sanatçılar konser hazırlıklarını yapıyor. Otellerden sahnelere kadar rezervasyonlar neredeyse dolarken, ünlü isimlerin sahne ücretleri de merak konusu oldu

Geçtiğimiz yıl koronavirüs nedeniyle sahne alamayan ünlü isimler, bu yıl sahne ücretlerini ikiye katladı.

Kuzey Kıbrıs ve Antalya yoğunluklu hazırlanan konser programlarında bir gecede aldığı sahne ücretiyle en çok dikkat çeken isimler Özcan Deniz, Hadise, Yıldız Tilbe ve Ebru Gündeş oldu.


361

ÖZCAN DENİZ, 1 MİLYONA SAHNE ALIYOR
1 milyona sahne için imza atan Özcan Deniz, Kıbrıs'ta dinleyiciyle buluşacak. Kıbrıs'a Özcan Deniz'i dinlemeye giden 2 kişinin otel masraflarıyla birlikte bir gece için 20 bin lirayı gözden çıkarması gerekiyor.


363

TARKAN MISIR'A GİDECEK
Sevenlerinin daha önceki konser taleplerini reddeden Tarkan, yılbaşında 1 milyon euroya Mısır'da sahne almak için imza attı.
 
Son düzenleme:
Üst