Son dakika: İvana Sert-Sezer Dermenci aşkında mutlu son! Maldivler'de evlendiler..

NazLıHaN

Administrator
Yönetici
Geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalanan ve tedavisinin ardından hastalığı yenen İvana Sert, birkaç gün önce sevgilisi Sezer Dermenci ile tatile çıkmıştı. Uzun zamandır aşk yaşayan ünlü çift, tatil için gittikleri Maldivler'de nikah masasına oturdu.

371


Ivana Sert, bir süredir aşk yaşadığı turizmci sevgilisi Sezer Dermenci’den geçtiğimiz mart ayında evlilik teklifi almıştı. Nikah için hazırlık yapan Sert, geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalanmıştı.
372Spor tutkusu ve düzenli hayatıyla bilinen Ivana Sert, nefes almakta zorluk çekince hastaneye gitmiş ve test sonucu pozitif çıkınca tedavi altına alınmıştı. Tedavisinin ardından eski sağlığına kavuşan ünlü isim, sevgilisiyle tatile çıkmıştı.

Maldivler'e deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmaya giden ünlü çiftten güzel haber geldi. İvana Sert ile Sezer Dermenci, tatil için gittikleri Maldivler'de dünyaevine girdi.

373


42 yaşındaki İvana Sert, daha önce yaptığı bir açıklamada; turizmci sevgilisi Sezer Dermenci için, “Allah dualarımı duydu ve kabul etti, bana istediğim adamı yolladı” ifadelerini kullanmıştı.


374ZORLU YOLCULUK
Öte yandan Sert, Maldivler'e giderken zorlu bir yolculuk geçirmişti. Aktarma uçağında seyir halindeyken şiddetli rüzgar ve yağmur sebebiyle uçak sallanınca ünlü modacı, korkup telaşlanmıştı. Ünlü ismi, sevgilisi sakinleştirmeye çalışmıştı.


375


Uçuş sırasında sarsıldığı için telaşlanan ve midesi bulanan Ivana Sert, Maldivler'e ayak basınca sevinçten adeta havalara uçmuştu.
 
Üst