SeVqiYLe HeDiYe..!!

BoRa

Administrator
1-) Dolma Kalem
Hem ince mesajlar içeren hem de kullanışlı bir hediye mi tercih etmek istiyorsunuz? Büyük başarılara imza atmasını temenni ettiğiniz, en güzel anılarını yazmasını istediğiniz sevgilinize, ona özel olarak hazırlanan kaliteli bir dolma kalem ya da kalem seti hediye edebilirsiniz.
132
2-) Gümüş Kolye
Takılar her dönemin sık tercih edilen hediyelerdir. Yüz binlerce model takı bulabilecek olmanız da kişiye özel bir hediye seçebileceğiniz anlamına gelir. İster ilk Sevgililer Günü hediyeniz olsun ister yılları devirmiş olun, gümüş kolyeler her daim kadınlar için Sevgililer Günü hediye fikirleri içerisinde önemli bir yere sahiptir.
133
3-)Kupa Bardak
Sevgililer Günü için kupa bardak hediye etmek birçok manaya gelebilir. Her sabah uyandığında bir bardak kahve içmeden güne başlamayan sevgilinize "Her yudumunda beni hatırla." mesajı iletebilirsiniz. Bir diğer açıdan bakarsak; ilişkinizin ilk başlarındaysanız ve sevgilinizin134 zevklerini henüz tam anlamıyla kavrayamadıysanız onun için özel yaptıracağınız bir kupa bardak ile ona hem özel düşünülmüş hem de duygusal bir hediye seçebilirsiniz.
4-)Harfli Kol düğmesi
Erkek için Sevgililer Günü hediye fikirleri araştırılmaya başlandığı andan itibaren akla ilk gelenlerden biri kol düğmesidir. Bu hediye göründüğünden çok daha duygusal bir hikayeye dayanır. Bildiğiniz üzere kol düğmeleri iki ayrı kolda duran ama bir arada olmadıkça anlamlı olmayan aksesuarlardandır. Bu sebeple de bilhassa uzaktaki sevgililer, Sevgililer Günü hediyesi olarak kol düğmesi tercih ederek "Ayrı kollarda olan ama gün sonunda aynı kutuda birbirini tamamlayan iki kol düğmesi gibiyiz." mesajı verirler sevgililerine.
135
5-)Müzik Kutusu
Nostaljiye gönül veren bir sevgiliniz varsa, nerede bir yeşilçam filmi ya da müziği görse bir an durup da hayallere dalıyorsa ona almanız gereken hediye kesinlikle bir müzik kutusu. Çeşitli müzikler ile hazırlanan nostaljik müzik kutuları her zevke hitap edebilecek çeşitlilikte.
136
6-) Kemer-Cüzdan Seti
Şık hediyelerden vazgeçemeyenlere, aynı zamanda da kullanışlı bir hediye tercih etmek isteyenlere eşsiz bir set önerebiliriz. Kemer ve cüzdan setleri, sevgiliniz için uzun yıllar kulanabileceği ve her kullanımda sizi hatırlayabileceği hediyelerden.
137
7-) Kişiye Özel Tablolar
Aşkınız bir tabloya dönüşsün ister misiniz? Kişiye özel tablolar ile bu mümkün. Birlikte çekilmiş en güzel fotoğraflarınızı ve unutulmaz anılarınızı bir araya getiren fotoğraf baskılı tablolar ile romantik bir hediye hazırlayabilir, aşkınızı her daim canlı tutabilirsiniz.
138
Vee taßiKi Sevqi doLu ßiR KaLp ßazeNde ßiR demet çeÇek....
139
 
Üst