Kadınları Etkilemenin Yolları — En İyi "37" Taktik..!

BoRa

Administrator
Kadınları etkilemenin yolları (hatta kimisi için tek yolunun) zenginlik veya yakışıklılık olduğu düşünülür. Bu yazımı bu inancı yıkmak amacıyla hazırladım. Çünkü gerçekten, zenginlik ve yakışıklılık dışında yapabileceğimiz onlarca şey var kadınları etkilemek için.
124 rakamı korkutmasın sizi, bir kaç dakika içinde bitirebileceğiniz bir yazı olacak. Sadece açıklama ihtiyacı duyduğum kısımları ilk başlarda ele aldım. Yazının daha sonraki kısımları daha hızlı akacak. İsterseniz hemen başlayalım:
Kadınları Etkilemenin Yolları
235

1.Gözlerle Etkileyin
Temiz, güzel ve sağlıklı görünen gözler: Bir çok kadın dergisinde özellikle gözün beyaz kısmının sarı renkte olmasının itici bulunduğunu görebilirsiniz.
 1. Konuşurken gözlerinin içine bakmak: Bir insanın dikkatini üzerinize çekmenin en iyi yolu budur. Konuşurken başka yere bakmayın.
 2. Espiri yaptıktan sonra başka bir yere bakmak: Çoğu erkek espiri yaptıktan sonra kızın tepkisini görmek için fark etmeden de olsa kıza bakmaya devam ederler. Bu bazen olabilir ama bazende espiriden sonra başka bir yere bakmak, daha güçlü bir etki yaratır.
 3. Gözlerle gülmek: Özellikle tanışma anlarında heyecandan dolayı kendimizi kasabiliriz. Bu da yüzümüze de yansır biz fark etmesekte. Yalandan gülümsemeyin, yüzünüzdeki bütün sinir uçlarını kullanmaya çalışın gülümserken. Bunun tek yoluysa rahatlamak.
 4. İki kaşının ortasına bakmak: Bu karşı tarafın ruhuna bakıyormuşsunuz hissi verir. Aynı zamanda direkt gözlere bakmadığınız için sizde kendinizi daha rahat hissedersiniz.
Yalandan gülümsemeyin, yüzünüzdeki bütün sinir uçlarını kullanmaya çalışın gülümserken.
Kadınları Etkilemenin Yolları — Vücut Diliyle Etkileyin
 1. Önce dik bir duruş: Vücut diliyle kadınları etkilemek için en temel şey budur. Ve aynı zamanda bir çok erkeğinde kaçırdığı bir şeydir bu.
 2. Yayılmak: Bir yere oturduğunuzda yer kaplamak önemlidir. Bu daha dominant olduğunuzu gösteren, erkeksi bir şeydir. Ama unutmayın yer kaplamak başka, yayılmak başka. Çok yayılmayın.
 3. El Cepte: Klasik erkek duruşlarından biride ayaktayken bir elin cepte diğer elin dışarıda olmasıdır. Ve aslında iyi bir sinyal göndermez, sizin bir şey sakladığınız sinyalini gönderir elinizin cepte olması.
 4. Sağlam bir vücut: Şüphesiz ki çekicidir. Ama çokta abartmamanız şartıyla.
 5. Bacak bacak üzerine atmak: Erkeksi bir vücut dilidir, iyidir. Ama hemen yanınızda insanlar oturuyorsa yapmayın.
 6. Yavaş yürümek: Tabi kaplumbağa hızında değil. Normalden biraz daha yavaş sadece. Bir aceleniz olmadığı halde çok hızlı yürümek gibi bir alışkanlığınız varsa bundan vazgeçin, çünkü bu sizin dışarıdan bakınca rahat, sakin olmadığınızı gösteriyor. Ve böyle birinin yanında bir bayan kendini nasıl rahat hissedebilir?
 7. Ayakları yere sert vurmak: Yürürken yapılan bir başka yanlışta budur. Özellikle kösele ayakkabıyla çekilmez bir hal alır. Yanınızdaki bayanla konuşurken sizin sesinizi duymasını istersiniz, ayakkabınızın çıkardığı sesi değil.
Öneriyorum: Ücretsiz 60 Gün Flört Eğitimi
Kadınları Etkileme Yolları — Sesinizle Etkileyin
 1. Tok bir ses: Kadınları sesinizle etkilemek istiyorsanız, tabiki ilk sırada bu var. Erkeksi ve tok bir ses her zaman büyülüdür.
 2. Dilbilgisini doğru kullanmak: Bu da çekicidir, çünkü bu sizin eğitimli ve kültürlü biri olduğunuzu gösterir.
 3. Canlı bir ses tonu: Kalın, tok bir sese sahip olabilirsiniz ama aynı zamanda enerjikte olmasını istersiniz bunun. Çünkü monoton bir ses sıkar bir müddet sonra.
 4. Yavaş konuşmak: Hızlı konuşmak özgüvensizliğin bir göstergesidir. Bu özellikle sosyal ortamlarda kesinlikle geçerli olan bir şey. Sosyal ortamlarda yavaş ve tane tane anlaşılır bir şekilde konuşmayı deneyin. Farkı kendiniz göreceksiniz.
 5. Yüksek bir ses tonu: Yukarıda saydıklarımızın hepsini alıştırdınız kendinize diyelim, sesiniz duyulmuyorsa fazla bir etkisini görmeyeceksiniz. Bulunduğunuz ortama göre daha yüksek sesle konuşmalısınız.
 6. Hormonlarınızın Esiri Olmayın: Yapılan araştırmalara göre erkeklerde testosteron arttıkça ses tonu düşüyor. Erkeğin sesi, hormonlarına bağlı olarak değişebiliyor.
Böyle durumda kontrollü davranarak sesimizi daha tok ve kalın tutmak gerekiyor. Sonuçta yine bir yapılan araştırmaya göre kadınlar kalın sesli erkekleri, daha çekici buluyor. O zaman sesimizi geliştirmek için teknikleri uygulamak gerekiyor.
19. Bol Su İçin: Su hayatımızın vazgeçilmezidir. Günde en az 8 bardak su içmek sağlık için gerekli olduğu kadar ses telleri içinde çok gerekli. Erkeğin sesi için ses tellerinin titreşip, çatallanmadan rahat ve gür çıkmasını sağlar.
Maçlarda boğaz kurur mesela çok bağırmaktan ve bir süre sonra ses telleri yorularak ses bozuk çıkar. lareks (gırtlak) su içince rahatlar ve gevşer. Nem ses telleri için çok önemlidir. Erkeğin Sesi böylece daha tok çıkar.
 1. Uyku Düzeni: Düzenli uyku gece uykuda salgılanan Melatonin hormonu için çok önemli. Bilimsel Araştırmalara göre Melatonin hormonunun kanserden koruduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Özellikle gece 24.00 den önce uyku dalmak melatonin hormonunu olumlu etkiler. Dolayısıyla ses dalgalarının çıktığı gırtlağımızı, kanser hücrelerinden korumak için uykumuz düzenli olmalı.
 2. İçeceklere Dikkat: Sigara, Alkol, Kafein (çay, kahve) ve Süt ürünlerini oldukça az tüketin. Mümkünse sigara ve alkolden uzak durun. Bu tür ürünler ses tellerinin kurumasına ve balgam artışına sebep olur. Dolayısıyla bunları hayatımızdan çıkarmak ses tonumuzu etkiler. Ses Kalınlaştırma Teknikleri için uygulama kolaylığı sağlar.
 3. İlaçlar: Zorunlu haller dışında Mentollü nefes açıcıları, şekerleri ve pastilleri ihtiyatlı kullanın. Çünkü bu tür ilaçlar ses tellerinin kurumasına sebep olur. Dolayısıyla Ses kalınlaştırma teknikleri başarısız kalır.
 4. Düzenli Alıştırmalar Yapın: Siyasetçilerin, Tiyatrocuların, topluluk önünde konuşan, seminer veren kişilerin ortak sırrı budur. Ses alıştırması yaparlar, sonrasında seslerini optimum düzeyde kullanırlar.
Kadınları etkilemenin yolları arasında vücut şeklimizde çok önemli, asla öne eğik konuşmayın öne eğildiğinizde ses tellerinize bası yapmış olursunuz. Alıştırmalarımızı ev ödevi gibi her gün 30dk zaman ayırarak düzenli yapmalıyız.
23624. Solumanızı Düzeltin: Doğru ve kontrollü nefes egzersizleriyle ses tellerimiz kontrolümüz altında olur. İstediğimiz ton alıştırmasını rahatlıkla yapabiliriz. Öncelikle elinizi karnınızın biraz üstüne koyun orası diyafram kasıdır. Aldığımız nefesle içimize çektiğimiz hava sanki karnımıza kadar geliyormuş gibi derin solumalıyız.Hızlı konuşmak özgüvensizliğin bir göstergesidir.
Kadınları Etkilemenin Yolları — Bakımlılığınızla Etkileyin
 1. Kısa tırnaklar: Bu olmazsa olmaz bir şey. Unutmayın, kendine özen göstermeyen başkasına neden göstersin ki. Kadınlar bunu çok iyi bilir o yüzden, her küçük detay önemli.
 2. Yüzünüze uyan bir saç kesimi: Berbere gittiğinizde başka bir artistin saç stilini istemeyin. Sizin yüzünüze uymuyorsa, en güzel saç bile özensiz görünecektir.
 3. Sakal bakımı: Özellikle biz Türk erkeklerinin dikkat etmesi gereken bir konu bu. Çünkü Türk erkeklerinin sakalları genelde bakır tel kadar keskin oluyor. Ve bu da özellikle öpüşme anlarında bir sorun. Sakal bakım ürünlerini her gün mutlaka kullanın.28. Sakalsız bir yüz: Bu da yüz tipinize ve tarzınıza göre değişen bir şey aslında. Ama sakallarınız gerçekten sertse, tamamen kurtulmanız daha iyi olabilir. Çünkü sakalın bakımı sanıldığından zordur.
 4. Parfümünüz: Kaliteli bir parfüm her zaman fark yaratır.
 5. Canlı bir cilt: Kuru bir cilt her zaman iticidir. Çünkü insanı olduğundan daha yaşlı veya bakımsız gösterir. Nemlendiriciler ve kişisel bakım yağları burada da imdadımıza yetişiyor.
Kadınları Etkileme Yolları — Giyiminizle Etkileyin
 1. Kot, tişört, deri ceket üçlüsü: Günlük giyimde tercih edebileceğimiz şeylerin başında belki de bu geliyor. Her ortama uyan ve “kötü çocuk” izlenimi veren bir üçlüdür.
 2. En fazla üç renk: Giyimde dikkat edilmesi gereken bir başka konuda giydiklerinizin rengidir. Toplamda en fazla 3 renkten oluşmalı o gün giydikleriniz.
 3. Giydiklerinizin renklerinin uyumlu olması: Bu elbette kadınlar tarafından en çok dikkat edilen şeylerden biridir, özellikle giyim konusunda. Mesela kemerinizin rengiyle ayakkabınızın rengi birbirine uyuyor mu?
 4. Giydiklerinizin tarz uyumu: O gün klasik giyecekseniz, bütün giydiklerinizin klasik tarzda olmasına özen gösterin. Sporsa, spor. Günlükse günlük.
 5. Ucuz hemen belli olur: Ucuza güzel giyinmeyi herkes ister ama kadınlar bunun kokusunu alabilir 1 kilometre öteden. Her ayrıntıya dikkat edin o yüzden.
Toplamda en fazla 3 renkten oluşmalı o gün giydikleriniz.
Kadınları Etkilemenin Yolları Aksesuarlarınızla Etkileyin
36. Gözlük seçimi: Modaya uymayın, kendi tarzınıza uygun olanı seçin. Önce yüz şeklinizi bulun
244
37. Bileklik takın: Bizi diğer
erkeklerden ayırma olasılığı olan her ihtimali değerlendirmeliyiz. Yine burada kalite önplana çıkıyor.
 1. Kolyeden uzak durun: Erkeksi olduğu sürece sorun yok ama en iyisi uzak durmak, kadınları etkilemek istiyorsanız.
 2. Yüzükler: Yüzük iyidir. Kocaman, osmanlı padişahı tarzında yüzüklerden olmadığı sürece.
""İyi Bir Arkadaş Olarak etKiLeYin...!!
239
 
Son düzenleme:
Üst