EuRoLeaGue HaFTaNıN PaNoRaMaSı.!

BoRa

Administrator
Turkish Airlines Euroleague Haftanın Panoraması ve Ödüller (16.Hafta)
399
Turkish Airlines Euroleague‘de yılın son çift maç haftasının 2. bölümü olan 16. hafta programı tamamlandı.
Temsilcilerimiz Anadolu Efes ile Fenerbahçe Beko bir kez daha ikide iki yaparak yüzlerimizi biraz olsun güldürdü bu zor ve can sıkıcı günlerde.
Gelin her zaman olduğu gibi bu keyifli haftanın panoramasını birlikte oluştururken haftanın ödüllerini de sahipleriyle buluşturalım.
TOPLU SONUÇLAR:
HAFTANIN TAKIMI:
Sezona şampiyonluk parolasıyla başlamış olan Real Madrid, zaman zaman sakatlık problemleri yaşıyor olsa da koç Laso elindeki malzemeyi yıllardır olduğu gibi yine çok iyi ve verimli kullanıyor. Bu hafta da Heurtel, Alocen, Abalde, Thompkins gibi isimlerin yokluğuna ve COVID protokolleri nedeniyle koç Laso’nun takımın başında bulunamıyor olmasına rağmen Final Four’daki potansiyel rakiplerinden biri olan formda Milano’yu gidip kendi sahalarında Causeur ve Yabusele liderliğinde yenmeyi başardılar.
400
Baştan sona nefeslerin tutulduğıu karşılaşmanın son anlarında tecrübe farkını sahaya yansıtan ve daha soğuk kanlı taraf olan Real, bu zorlu deplasmanda 73-75 ile kazanarak ezeli rakipleri Real’i zirve yarışında takibini sürdürdü. Bu önemli deplasman galibiyetiyle beraber de alkışlarl haftanın takımı ödülününs sahibi oldular.
401
 
Üst