13 Aralık haftası yükSeLen burçLarı..

BoRa

Administrator
13 Aralık haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde
196
YÜKSELEN KOÇHafta genelinde iletişimle ilgili sorunlar ön planda olacak. İş hayatında beklenmedik gelişmelerle karşılaşılabilir. Olayları kişisel algılamadan çözmeye çalışmalı. Hafta sonu arkadaş ortamları daha iyi hissettirebilir.

197
YÜKSELEN BOĞAFinansal konuların gündemde olacağı bir hafta. Ticari konularda ya da yurt dışı bağlantılı işlerde aksamalar olabilir. Kriz çıkartacak tepkilerden uzak durmaya dikkat edilmeli. Hafta sonu otorite figürü olarak görülen kişilerden destek alınabilir.
198
YÜKSELEN İKİZLERİkili ilişkilerin, ortaklı işlerin ön plana çıkacağı bir hafta olacak. İlişkilerde, sonradan pişmanlık duyulacak fevri kararlar almamalı. Sağlık konusunda da daha dikkatli olmak önemli. Hafta sonu bakış açısını geliştirmek, olaylara daha iyimser yaklaşmak mümkün.
199
YÜKSELEN YENGEÇ Çalışma ortamınıza ve sağlığınıza odaklanacağınız bir hafta olacak. Gizli kalmış konular, atlanılmış detaylar gündeme gelebilir. Özellikle de rekabet içeren durumlar bu hafta rahatsız edebilir. Hafta sonu bir türlü halledemediğiniz konuları tamamlayabilirsiniz.
200
YÜKSELEN ASLANAşk hayatında sorunlu konuların bitebileceği bir hafta. Çok iddialı davranışlardan uzak durmak iyi olabilir. Çalışma arkadaşları ile gerginlikler yaşamak mümkün. Hafta sonu arkadaşlarla daha yoğun iletişim içinde olmak iyi gelecek.
201
YÜKSELEN BAŞAKHaftanın ilk günlerinde evle, gayrimenkullerle ilgili konularda netleşmeler yaşanabilir. Aceleci davranmamaya dikkat edilmeli. Eski ilişkiler umulmadık şekilde gündeme gelebilir. Hafta sonuna doğru ise iş hayatıyla ilgili gelişmeler önemli olacak.
202
YÜKSELEN TERAZİHafta genelinde eğitim ya da ticari konular gündemde olacak. Yakın çevreyle olan ilişkilerinizde köprüleri bir anda yakma noktasına gelebilirsiniz. Bu yüzden dikkatli olunmalı. Hafta sonu ise olaylara bakışınızı değiştirecek gelişmeler yaşanabilir.
203
YÜKSELEN TERAZİHafta genelinde eğitim ya da ticari konular gündemde olacak. Yakın çevreyle olan ilişkilerinizde köprüleri bir anda yakma noktasına gelebilirsiniz. Bu yüzden dikkatli olunmalı. Hafta sonu ise olaylara bakışınızı değiştirecek gelişmeler yaşanabilir.
204
YÜKSELEN YAYİkili ilişkilerin daha çok gündemde olacağı bir hafta. Kendinize çok yüklenmemeye dikkat edin. İlişkilerinizde güvensiz hissedip olaylara daha karamsar yaklaşabilirsiniz. Hafta sonu kısa geziler, seyahatler olabilir.
205
YÜKSELEN OĞLAKPsikolojik süreçlerin, tamamlanmaların ön planda olacağı bir hafta. Gizli düşmanlıklara dikkat edilmeli. Sağlık konusunda hassasiyetler olabilir. Hafta sonu işle ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir...
 
Üst