13-19 aRaLıK HaFTaSı ßuRÇ YoRuMLaRı...

BoRa

Administrator
Gündemi yoğun 13-19 Aralık haftası burç yorumlarına göre hangi gün hangi temalar öne çıkıyor? Yükselen Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bu hafta neler bekliyor? İşte 13-19 Aralık haftalık burç yorumları.
184
Gündemi yoğun olan bu haftaya iki gezegenin burç değişimi ile başlayacağız.13 Aralık Pazartesi irademizi ortaya nasıl koyduğumuzu belirleyen Mars, Yay burcuna geçecek. 13 Aralık-24 Ocak arasında Mars'ın cesur ve girişken doğası, Yay burcunun maceracı ruhuyla birleşecek. Bu süreçte eylemlerimizde risk almaya daha yatkın olabilir, çok hesap yapmadan yeni şeyler deneyimlemek isteyebiliriz. Seyahat etme, yeni yerler görme ve spora başlama motivasyonumuz da artabilir.
185
Aynı gün iletişim gezegeni Merkür de Oğlak burcuna geçecek. Merkür’ün 13 Aralık-2 Ocak arasındaki Oğlak yolculuğunda bilgiyi daha çok sorgulayıp teyit arayacağız.
187
Ciddi konuşmalar ve stratejik düşünme eğiliminin ağırlıkta olduğu bu dönemde Venüs’ün de Oğlak burcunda olmasıyla mantık duygunun önüne geçecek. Hafta başında geçmişe ait konularla ilgili gözümüzü karartıp sorunlara son noktayı koyma isteğinde olabiliriz. Bu noktada sağduyuyu kaybetmemeye dikkat edilmeli.

188
16 Aralık Perşembe Ay Boğa burcunda ilerlerken, 11:00-17:00 arasında işlerimizden daha verimli sonuç almak mümkün.
189
Önemli konuşmaları, görüşmeleri 19:00 sonrasına bırakmamaya da dikkat edilmeli.

190
17 Aralık Cuma iletişimin, bilgi akışının hareketli olacağı bir gün. Özellikle akşam saatlerinde sosyalleşmeyi, önemli kişilere danışmayı destekleyen bir açı var.
191
Kendimizi nasıl değerli hissettiğimizi gösteren Venüs 18 Aralık Cumartesi retro öncesi durağan konumuna geçecek ve 30 Ocak’a kadar Oğlak burcunda retro harekette olacak. Venüs bu süre içinde bizi değer duygumuzla sınayacak. İlişkilerimizde aradığımız değeri bulup bulmadığımızı sorgulayacağız. Bu retro bireysel anlamda ağırlıklı olarak ilişkileri gündemimize getirse de, toplumsal olarak finansal konulara vurgu yapacak. İki tutulmanın yoğun etkisi altındayken retro süresi de ekonomik anlamda zorlanmayı devam ettirecek.
192
19 Aralık Pazar ise yılın son dolunayı İkizler burcunda gerçekleşecek. Bu dolunayda olayları çift taraflı görebilmek, denge unsurunu korumak önemli olacak. İlişkilerde güvenin yanlış kullanımına bağlı sonlanmalar yaşanabilir. Geri dönük bazı hesaplaşmalar da gündeme gelecek.
193
 
Üst